Bilbao - samodzielny montaż

Mebel pomieści około 12 par butów.

Więcej szczegółów

380,00 zł

28 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Szafka Bilbao w 100 kolorach naszej palety oraz standardowych wymiarach. Mebel pomieści około 12 par butów. Szafka wyposażona w dwa metalowe kosze dwurzędowe oraz szufladę na pełen wysuw. W zestawie, który otrzymają Państwo od kuriera znajdują się elementy umożliwiające przykręcenie szafki do ściany. Wewnątrz opakowania znajdzie się również przejrzysta instrukcja montażu szafki. Bilbao jest dostępna tylko w ofercie sklepu internetowego szafkinabuty.pl oraz naszego sklepu stacjonarnego.

 

Wykonanie

Nasze szafki na buty wykonywane są z najnowszych i najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku meblarskim. Korpusy i fronty wykonujemy z wysokiej jakości płyty meblowej, laminowanej (18 mm), uznanej na rynku firmy. Kanty oklejane są odpornym na obicia obrzeżem PCV. Dużą wagę przykładamy do tego, aby elementy ruchome, jak zawiasy i podnośniki pneumatyczne były dopasowane do przyszłego poziomu eksploatacji mebla przez naszych klientów. W tym wypadku też wybieramy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Koszyki produkujemy z trwałych materiałów, tak aby służyły naszym klientom przez długie lata. 

 

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia na meble do przedpokoju waha się od 7 do 12 dni roboczych w zależności od typu, koloru oraz zmian wykonywanych na życzenie klienta. Szafki, które mają w opisie zamieszczoną informację, że wysyłane są do klienta w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo w następnym dni po dokonaniu wpłaty za zamówiony mebel. Czas realizacji mebli na zamówienie, w których dokonywane są zmiany na życzenie naszych klientów, jest wyliczany indywidualnie. Wszelkie informacje na temat czasu realizacji Państwa zamówienia można uzyskać drogą mailową lub pod podanymi na stronie numerami telefonów.    

 

Transport

Nasze szafki na buty dostarczane są do klientów przez sprawdzoną i rozpoznawalną na rynku firmę kurierską. Wszystkie meble wychodzą od nas w pełni sprawne, po wcześniej kontroli jakościowej. Dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu, szafki są specjalnie opakowywane, tak aby kanty mebli i inne elementy nie uległy uszkodzeniu. Zdecydowana większość szafek do przedpokoju wysyłana jest na palecie, co zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

 

Obsługa posprzedażowa

Proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko przed zakupem mebli, ale także po. Dzień przed dostarczeniem są Państwo informowani drogą mailową o nadchodzącej przesyłce. W wiadomości znajdą Państwo informację jak sprawdzić miejsce w którym szafka akurat się znajduje, a także informację jak można się skontaktować z kurierem. Podczas całego procesu produkcji naszych mebli jesteśmy dostępni pod podanymi na stronie numerami telefonów. Gdyby zdarzyło się, że szafka nie spełnia Państwa wymagań również prosimy o kontakt.

Wymiary110,4cm x 65cm x 28cm (wys x szer x gł)
Materiałpłyta laminowana, obrzeże PCV
SeriaNEW LINE - Meble do przedpokoju
Waga30 kg
PaletaPłyty laminowane
Wysyłka35 zł

 

Odbiór osobisty

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów umożliwiliśmy odbiór osobisty naszych mebli do przedpokoju w siedzibie naszej firmy w Bochni przy ulicy Wodociągowej 1 bądź w naszym sklepie stacjonarnym w Bochni przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 1a. Gdyby byli Państwo zainteresowani oglądnięciem mebli i przekonaniu się o wysokiej jakości wykonania naszych szafek na buty, to zapraszamy do wyżej wymienionych adresów. Zapewniamy szybką i miłą obsługę.

 

Zmiany na życzenie

W całym naszym asortymencie szafek na buty i wieszaków do przedpokoju możemy dokonać zmian na życzenie klientów. Jeśli szafka bądź wieszak wymaga dostosowania do Państwa potrzeb, prosimy o kontakt. Nasi konsultanci doradzą oraz zrobią wszystko, żeby mebel spełniał oczekiwania i doskonale wkomponował się w Państwa przedpokój.

  • Wysokość do 115 cm
  • Szerokość do 65 cm
  • Głębokość do 30 cm
  • Waga 30 kg